הכלי החדש של מילות המפתח

היום, גוגל השיקה את כלי מילות המפתח החדש בגרסה עדכנית. נוכל לסקור באמצעות מאמר זה, את התכונות החדשות של מילות המפתח בגוגל אדוורדס. כלי מילות המפתח החדש, מאפשר לנו למצוא מילות מפתח ולסנן אותן על פי הצרכים המתאימים לקמפיין שאותו אנו מריצים. העיצוב שונה וגוגל הולכת על קו עיצוב אחיד בין הכלים השונים שלה. הכניסה למערכת, מחייבת אותנו להגיש קוד זיהוי בכדי לזהות אותנו כמשתמשים. המהנדסים של גוגל, הציבו כלי זה בכדי לחסום רובוטים למיניהם היוצרים עומס על שרתי החברה.

אפשרויות חדשות ומגוונות לחיפוש מילות מפתח

עד כה, ניתן היה לחפש באמצעיות מילה או שתיים של מפתח, גוגל הוסיף אפשרות נוספת לחיפוש מילות מפתח על פי אתר אינטרנט. תוכלו להוסיף את כתובת האתר ולשלב בו חיפוש מילות מפתח, או שילוב של שתי האפשרויות יחד.

אפשרויות מתקדמות

ישנה אופציה של אפשרויות מתקדמות שהיא אפשרות חדשה לחלוטין להצגת חיפושים לנייד בלבד. מי שמתעניין לדעת את כמות החיפושים מהנייד, יוכלו לסמן את האפשרות הזו. ניתן יהיה לסנן את התוצאות על פי דרישות ממילות המפתח, כמו, דרישת סינון אחת או יותר.

אם תיקחו לדוגמא, מילות מפתח בעלות של יותר מ-1000 חיפושים בחודש שמחיר הממוצע עבור קליק יהיה מתחת לחמישה ₪

אפשרות התאמה

התכונה החשובה הנוספת של גוגל בכלי החדש, מאפשרת להציג מילות מפתח בסוגי ההתאמה השונים במקביל. לא כמו במערכת הישנה יותר שבה ניתן היה להציג מילות מפתח בהתאמה מדויקת.

פיצ'רים

לגוגל יש היום קיצורי דרך לממשק מילות המפתח. אם בלחיצה על אחת ממילות המפתח, גוגל יפתח בעמוד חדש את חיפוש מילות המפתח, זה יחסוך לנו פתיחה של חלון חדש וכן, חיפוש ידני.

 

נכתב על-ידי עודד בן סימון