עדכונים חמים מהרשת, ומידע שחשוב לדעת!

למי מיודע הפרסום בגוגל?

המגזר העסקי הוא רחב, ובעידן הטכנולוגיה בו אנו חיים אותו המגזר הולך ומתרחב מדי יום, כאשר אפיקים חדשים נוצרים, ושווקים שלא היו קיימים עד אתמול יהפכו כבר מחר לשוקקי חיים כלכליים ולפוטנציאל עסקי מרהיב.
קרא עוד

למה לפרסם בגוגל?

פרסום נבון של העסק שלך, בין אם מדובר באתר עסקי או בחנות פיסית, יכול לחולל ניסים ברמה העסקית, ולהעלות את המחזור העסקי שלך בצורה אבסולוטית, למקסם את הפוטנציאל של העסק עד מעבר לציפיות.
קרא עוד

רישום אתר במנועי חיפוש

כיום כל מקדם אתרים מתחיל יודע שאחד הדברים הראשונים והחשובים ביותר בהתחלת הקידום של האתר הוא לרשום את האתר במנועי החיפוש השונים ובראשם מנוע החיפוש גוגל.
קרא עוד

SITELINK של מודעות

אפשרות שניתנת למפרסמים מתקדמים היא באמצעות תכנה של Sitelinks. מטרת תוכנה זו, היא למקד את הרלוונטיות החיפוש עבור משתמשים.
קרא עוד

אחוז הקלקות

אחוז ההקלקות – CTR זהו המספר הסטטיסטי שנמדד באחוזים בקמפיין בגוגל שפועל על פי הנוסחה הבאה: מספר ההקלקות בפועל, מספר החשיפות במודעה * 100 = אחוז ההקלקות.
קרא עוד

ערך קישור במשך הזמן

גוגל מבצעת פעולות שרק על מעט מהן אנו שומעים כמו, חיסול או מחיקת רשתות קישורים או אי התחשבות באתרי מאמרים. ישנן פעולות שגוגל מבצעת ועליהן אנו לא שומעים.
קרא עוד

כלי מילות המפתח החדש

היום, גוגל השיקה את כלי מילות המפתח החדש בגרסה עדכנית. נוכל לסקור באמצעות מאמר זה, את התכונות החדשות של מילות המפתח בגוגל אדוורדס.
קרא עוד

ביטויי זנב ארוך

כחלק מתהליך פרסום בגוגל, אנו נבצע סקר של מילות מפתח על מנת שנדע אילו מילות מפתח, תהיינה רלוונטיות לתחום אתו אנו מעוניינים לפרסם.
קרא עוד