לקוחות ממליצים על חברת מרובע ברשת

לכל מאן דבעי – רציתי לספר על חברת "מרובע".

לפני כשנה וחצי פניתי ליוסי על מנת להתייעץ איתו בנושא קידום בגוגל .מכיוון שחוויתי לאחר כ 20 שנה בענף הסנפלינג תקופה מאוד חלשה בעבודה כאשר הייתי בדרך כלל מקבל עבודות מהמלצות וקבלנים שעבדתי איתם.
החלטנו להקים אתר וקידו אורגני בגוגל שהוכיח את עצמו די מהר לאחר מס' חודשים.
כיום אני מקבל כמעט בכל יום טלפון מהאתר מה שנדרש ממני רק לשלוח צילומים בוואטצאפ.
בימים שהיתה האטה ופניתי ליוסי הוא ישר דאג לתת לי מענה ובדק את הדברים.

תודה רבה לכם, ישראל צדוק – חב' "אלדרור" עבודות גובה בסנפלינג.
בבלי 1 תל אביב. 052-2221120.

אלדרור LOGOאלדרור - עבודות בסנפלינג

אלדרור LOGO

יש כמה סוגי אנשים: יש כאלה שמדברים הרבה ועושים מעט, וכאלה שמדברים מעט ועושים הרבה.

יוסי מחברת מרובע הוא בדיוק מאלה שעושים והרבה אנחנו בחברת אולמדע מאוד מרוצים מחברת מרובע וממליצים בחום.. לכל המעוניין לדעת.

אולמדע לוגואולמדע שיש ואבן

אולמדע לוגו

חברת מרובע מלווה ומקדמת את TRP מערכות מיגון מזה מס שנים.
בתקופה זו קיבלנו שירות מקצועי ואדיב עם נכונות להשקיע ככל שנדרש על מנת לעמוד בציפיות שלנו כלקוחות ולהשיג את המטרות והיעדים שנקבעו.

אנו ממליצים על החברה בזכות הידע המקצועי והיחס האישי.

TRP LOGOT.R.P אלקטרוניקה

TRP LOGO

שמי אדי בר, נציג חברת בר ניקוי שטיחים וספות.
את ההמלצה שלי על חברת מרובע אשמח לפרסם בכל מדיה אפשרית:
בשנת 2009 פתחתי את העסק שלי לניקוי שטיחים וספות, חבר המליץ לי על 2 חברים בשם יוסי ועודד מחברת מרובע. האמת בהתחלה חששתי כי לא הכרתי אבל הם נראו מהתחלה אמינים אז החלטתי להתחיל איתם את הקידום לעסק שלי.
בדיוק חודשיים מהרגע שהתחלנו לעבוד ביחד והם בנו לי את האתר התחילו להגיע לקוחות חדשים אליי לעסק שלא חלמתי שיידעו שאני קיים בכלל ובלי האינטרנט לעולם הם לא היו מגיעים אליי.
מאז ועד היום אני ממשיך לקבל לקוחות חדשים מהקידום שמרובע עושים לי. אני לא רואה את עצמי בלי הקידום והליווי של צוות מרובע לעסק שלי אפילו לא לרגע אחד.
קצת פרטים טכניים על הקידום שלהם:
בנו לי אתר אינטרנט חד, מקצועי, מפורט עם כל הפרטים הכי קטנים שאני מציע בעסק שלי וזה אחרי תחקור מאסיבי שלהם מולי ומול אשתי.
בביטוי הקשה ביותר בתחום שלי בגוגל שהוא: "ניקוי שטיחים" אני בשלישייה הראשונה בגוגל בתוצאות האורגניות מעל 4 שנים כבר. וכמובן בעוד מספר רב של מילות מפתח טובות ואיכותיות שאני מקל מהן פניות כמו: ניקוי ספות עור" "או ניקוי שטיח שאגי"
מה עם בנו לי בנוסף?
דף פייסבוק עסקי שמחלקת פייסבוק בחברת מרובע מתפעל לי על בסיס שבועי.
דף גוגל פלוס עסקי המתפעול על בסיס שבועי.
תפעול פורום מקצועי בתחום של הניקוי שטיחים וספות.
איך אני יודע כמות פניות וכאלו?
כל 1 לחודש אני מקבל דוח מפורט ביותר על כמות כניסות, כמות טלפונים, מיקומים של מילות מפתח בגוגל ביחס לחודש שעבר.
לסיכום:
לא סתם בזבזתי את זמני לכתוב את ההמלצה שלי: אין שירות ומקצועיות בשום חברה בארץ כמו של חברת מרובע וזהו בדוק!!!
היי…. שכחתי להדגיש: המחירים שלהם ממש לא גבוהים ביחס לרמה שלהם ולחשיפה שהם נותנים לעסק שלך!!!
אדי בר, בר ניקוי

הנדון: מכתב תודה לחברת מרובע ברשת.
אנו עובדים בשיתוף פעולה עם חברת מרובע כבר למעלה משלוש שנים, בתקופה זו עברה המסעדה מתיחת פנים והתחדשות שבאה לידי ביטוי גם באיכות שירותי האינטרנט אותם אנו מספקים ללקוחותינו. מנכ"ל חברת מרובע, מר זאנה יוסי ליווה אותנו לכל אורך התקופה תוך מתן שירות אישי ומענה מהיר לכל נושא שהצגנו לפניו. גילינו חברה אחראית, מקצועית ואמינה שהצליחה לקדם את אתר המסעדה לעמודי החיפוש הראשונים תוך פרק זמן קצר ואף דאגה לשמר אותם במקומות אלו.אנו ממליצים לכל עסק או חברה המעוניינים בקידום אתרים באינטרנט לעבוד עם חברת מרובע. בברכה, מריה פיסנץ.
מריה פיסנץ, מסעדת באבא יאגה

מכתב הערכה לחברת מרובע בע"מ
ברצוננו לציין לשבח את השירות אותו קיבלנו ממר זאנה יוסי וחברת מרובע בכל הקשור לתפעול, תחזוקה וקידום אתר האינטרנט של חברתנו. לכל אורך תקופת התקשרותנו זכינו בשירות אדיב ומקצועי ובתשובה מהירה לכל דרישה שהעלנו. עבודת הקידום בוצעה במקצועיות והוכחה לכך היא מספר הפניות הרבות שהגיעו מגולשים ברשת. אנו ממליצים בחום לכל אחד המעוניין להגדיל את חשיפת בית העסק שלו ברשת האינטרנט לעבוד עם חברת מרובע.
בני מגן, א.ב אקספרס

ברצוני להודות למר יוסי זאנה ומר בן סימון עודד ולכל צוות חברת מרובע על היחס והשירות אותו קיבלה חברתנו. קידום אתר החברה נעשה בצורה מקצועית תוך מענה מהיר לכל דרישה שהעלנו. כל פנייה לחברה התקבלה בסבלנות תוך מתן הסבר מפורט על כל שלבי התהליך. מאז החלה ההתקשרות ביננו זכתה חברתנו לחשיפה מוגברת ברשת דבר שהעלה את מספר הפניות מהגולשים. אנו מודים לחברת מרובע על השירות המקצועי וממליצים בחום לכל אחד המעוניין בשירותי קידום לשכור את שירותי החברה.
דוד קובץ', מנכ''ל ש.נ דקים

שנ דקים

כבר כמה חודשים שאנו פועלים בשיתוף פעולה עם חברת מרובע, לכל אורך התקופה זכינו לקבל יחס אישי וטיפול מהיר ומקצועי לכל דרישה, צוות אנשי התמיכה של החברה זמין עבורנו בכל שעה ונכון לעדכן ולדווח על התקדמות הקידום ואחוזי החשיפה ברשת. לכל אורך התקשרות מצאנו אוזן קשבת לכל בקשה או בעיה שהתעוררה. אנו ממליצים בחום על שירותיה של חברת מרובע ובטוחים שהשירות לו זכינו יהיה השירות אותו תקבלו גם אתם.
קים, נציג חברת צ'ירי מיזוג

אנו רוצים להודות לחברת מרובע על היחס המקצועי והשירות האדיב להם זכינו, החברה הוכיחה מקצועיות ראויה לשבח בכל הקשור לקידום האתר ומיקוד חשיפתו בפני הגולשים. למרות התחרות העזה ברשת בשוק הפיצריות הצלחנו להתבלט בדפי החיפוש הראשונים תוך זמן קצר. צוות התמיכה של החברה ליווה אותנו לכל אורך תהליך הקידום תוך מתן מענה מהיר ומדויק לצרכי הקידום שלנו. אנו מזמינים אתכם להצטרף להצלחה וממליצים בחום על חברת מרובע.
זאב, מנכ''ל רשת פיצה פצץ

בשנה האחרונה החלטנו לשכור את שירותי הקידום של חברת מרובע ברשת, החל מהפגישה הראשונה עם מנכ"ל החברה גילינו חברה מקצועית המביאה עמה ידע וניסיון עשירים בתחום. מסירותה הגבוהה של החברה למשימת הקידום והשימוש המושכל בכלי הקידום הוכיחו את עצמם והפניות מהגולשים לא איחרו לבוא. צוות החברה סייע לנו בכל דרישה ובקשה תוך סובלנות גדולה. בכל פעם שלא הבנתי את שלבי התהליך הוסבר לי הנושא בפירוט רב. אני מודה לחברה על השירות המצוין שניתן לי וממליץ בחום על שירותיה.
גניש מור

לצוות מרובע תודה רבה על השרות הנאמן והמקצועי על אתרים ברמה בינלאומית מהמובילים בתחום המפנים לשני בתי העסק שלנו מאות פניות בשנה, כבר 5 שנים שאת הטוב ביותר לא מחליפים קידום אורגני ובניית אתרים זה רק מרובע! גדרות טל גגות ויצמן
גדרות טל גגות ויצמן

הגעתי לעודד ויוסי לאחר חיפוש ארוך, עייפה וכמהה לתוצאות, לאחר שבדקתי עם כמה חברות מיד הבנתי שהגעתי למקום הנכון. יוסי ועודד אמינים ומהימנים, יודעים לעשות את העבודה ולא רק לדבר עליה. מי שמחפש תוצאות, זמינות, שירות מעולה מלווה בקשר חם (שהרי זה לא פחות חשוב) אני ממליצה בחום.

איילת 073-2599812

איילת

אחרי המלצה חמה לעבוד עם צוות מרובע התחלנו לעבוד איתם בנושא הקידום האורגני בגוגל (משנת 2013) ומאז זה היסטוריה, לא מחליפים אותם.
אורי, נציג קפה לנדוור מאז 1919

חברים לאחרונה התחלתי לעבוד עם חברה לקידום עסקים ״מרובע ברשת״ החברה בונה אתר מדוגם ומקצועי ומובילה קמפיין של קידום אורגני וממומן בגוגל ובפייסבוק,בתור לקוח יש לי אינדיקציה מדוקדקת לגבי העבודה שנכנסת מהפרסום באתר וברשת,אחרי חודשים בודדים בלבד אני ממליץ בחום.
לפרטים: יוסי 0525681233
יוחאי רבינו, נציג מכבסת קלין שופ רמת השרון

מעל 6 שנים צוות מרובע מלווה אותי בשיווק האינטרנטי, אני אומר חד משמעי – אני לא רואה את העסק שלי עובד בלי המיתוג והקידום שמרובע עושים לי.
דודו זר

יוסי ועודד הבאתם את העסק של התכשיטים שלי למצב שהוא עובד ומקבל טלפונים על בסיס יומי כבר מעל 4 שנים, תודה רבה לכם יתותחים!!!
יניב שפירא

הייתי לקוח של המון חברות עד שהגעתי לחברת מרובע ברשת , יוסי ועודד בנו עבורי תוכנית מדויקת ועמדו בכל אשר הבטיחו מוקדם מהצפוי.

אני יכול להמליץ עליהם בלב שלם ולספר כל שתרצו לדעת, מקצעונים אמייתים , אנשי שירות הכי טובים שיש , פשוט כיף וכדאי לעבוד איתם.

בברכה רועי. 0542262005

2.3.15 רועי מטרסו , מפיק אירועים חברת קווין

matraso

שלום לכולם. אני ליאור שמחי עוסק בתחום צילום אירועים ובוקים לבנות ובני מצווה.
מזה 5 שנים אני מקודם במנועי החיפוש של האינטרנט ובפורומים על ידיי חברת מרובע.
אני יכול להגיד בלב שלם ובפה מלא המקצועיות היחס והתוצאות ישאירו אותי לעוד 5 שנים בטוחות.
תודה לכם צוות מרובע על שנים נפלאות ועל עוד שנים רבות של עבודה פוריה נאמנה ואמינה עם תוצאות ללא ספק מרשימות.
1.11.14 ליאור שמחי, צלם בוק לבת מצווה

lior

אני רוצה להודות לחברת מרובע ויוסי בראשה על הטיפול המסור והמהיר באתר ובקידום שלנו.

כל בקשה מטופלת במהירות וכל שאלה מקבלת מענה מקיף – זה לא מובן מאליו 🙂
תודה רבה, אין עליכם!

צוות עולם הדפוס

1.5.14 צוות עולם הדפוס

olam