מיתוג ופרסום בפייסבוק

כולם מדברים על הפייסבוק… אבל לא כולם יודעים כיצד לגרום לכך שידברו עליכם בפייסבוק…
אצלנו בחברת מרובע, חברת פרסום ואינטרנט המתמחה בהעמדת קמפיינים ברשת האינטרנט, תוכלו ליהנות ממגוון נרחב של פתרונות מיתוג ופרסום באמצעות הרשת החברתית המובילה ביותר בעולם- הפייסבוק.

פתרונות המיתוג והפרסום שלנו, מאפשרים לכל אחד ואחת מכם ליהנות מכל היתרונות הבאים:

• ניהול מהלכי מיתוג ופרסום באמצעות פילוח שוק ממוקד בפייסבוק
• בניית דף עסקי באמצעותו נתפעל את מהלכי הפרסום והשיווק שלכם בפייסבוק על בסיס קבוע (כולל הנפקת דו"חות)
• ניהול מהלכי קמפיין ממומן בפייסבוק
• איתור קהלי יעד ברשת הפייסבוק
• בניית קמפיינים מעוררי עניין ובעיקר מניעים לפעולה.

מרובע – כל הרשת תדבר עליך…

מהלכי הפרסום והמיתוג שלנו בפייסבוק, בדומה לכל שירות מקצועי אחר המוענק על ידינו, מיושמים על ידי צוות צעיר, אנרגטי ויצירתי המתמחה בבניית מהלכי מיתוג ופרסום מנצחים ברשת האינטרנט בכלל וברשת הפייסבוק בפרט.
צוות זה מעמיד לרשותכם למעלה מ-7 שנות ניסיון והיקף לקוחות הולך וגדול מדי יום.

אז במה אנו מתמחים בין היתר?

  • קמפיינים ממומנים לדף/פוסט/קליקים לאתר.
  • שליחת דו"ח חודשי – בכדי שתוכלו לעקוב ולדעת את כמות הלייקים/הקלקות/עלות של הקמפיין.
  • תפעול אורגני שבועי לדף הפייסבוק העסקי.
  • פילוח הקמפיין הממומן לפי קהל יעד

פילוח קהל היעד לפרסום בפייסבוק

המודעות לפייסבוק, יפורסמו על פי פילוח שוק ממוקד בעמודים הפנימיים של הפייסבוק וזאת, על פי בחירת הלקוח. ניתנת אפשרות גם לפרסם באמצעות סקרים. לאחר ההפעלה של המודעות, הלקוח משלם רק לאחר שהגולש הגיע לאתר באמצעותן..

פייסבוק, מתמחרת את עלות המודעה באופן אוטומטי. חברת מרובע ברשת, הינה בין חברות הקידום הידועות בישראל, אשר מתמחה בניהול קמפיינים ודפים עסקיים להרבה לקוחות וחברות. הייחודיות של חברת מרובע ברשת, הינה ביכולת לנתח את התוצאות, לפסול מודעות שאינן ממירות ללידים ולשפר תכנים בהתאם לתוצאות. באמצעות המומחיות והניסיון של מרובע ברשת, תוכלו להעלות קמפיין פרסום בפייסבוק, שיהיה איכותי ולפי התקציב שלכם.

מרובע ברשת – מציעה שירותי פרסום כחלק מהפעילות בפייסבוק

שיווק וניהול קמפיינים נכון ואפקטיבי הן מילות המפתח להצלחה של עסקים וחברות, המעוניינים לפרסם בפייסבוק ולהתקדם. בחברת מרובע ברשת, מבצעים פעולות שונות להעלאת כמות הלקוחות באמצעות הכלים הבאים:

• מיקום- התמקדות במקום מסוים על פי מדינה, מחוז ועיר
• ימי הולדת – המאפיין הזה הוא יחסית חדש, אך מאפשר למפרסמים למשוך לקוחות פוטנציאליים באמצעות הענקת מתנות או שוברי הנחה ביום הולדתם
• מגדר- עוד מאפיין, שמאפשר התמקדות בפלח מסוים של האוכלוסייה
• מילות מפתח – המאפיין הזה, מבוסס על פרטים מתוך הפרופיל האישי של המשתמשים כמו: תחביבים, ספרים, סרטים ועוד. תחום העבודה של כל משתמש, יוכל לסייע המון למפרסמים.
• רמת השכלה – מיקוד קהל היעד בהתאם לרמת ההשכלה
לאחר איסוף המידע באמצעות הפעולות הללו, חברת מרובע ברשת, מבצעת ניתוח פעולות, הקמת קמפיינים לפרסום בפייסבוק, פרסום ממוקד על פי קבוצות וקהל היעד, כתיבת תוכן, ניהול מודעות כמו, ייצור לידים ויצירה שוטפת של מודעות, מעקב המרות ועוד.

פתיחת דף עסקי בפייסבוק

ישנם עסקם רבים שפתחו עמוד עסקי בפייסבוק, אך ללא ניהול מקצועי ונכון, הם אינם יכולים להגיע לתוצאות הרצויות. יש לציין, כי ניהול דף עסקי בפייסבוק, הינו בעל יתרונות עצומים, אך יש לדעת שאין זה מספיק להעלות תמונות ולכתוב כמה פוסטים.

בכדי למנף את הדף העסקי בפייסבוק, יש להיעזר בחברה מקצועית המתמחה בניהול קמפיינים ופרסום ברשתות החברתיות הגדולות, כמו חברת מרובע ברשת שתדאג להחיות את העמוד ולחשוף תכנים רלוונטיים לקהל היעד שיהיה ממוקד ויעיל לעסק.

ביצוע דיאלוג ישיר עם הלקוחות

חוויית השיתוף וכן, הפוטנציאל לחשיפה גדולה, הינם כלי מעולה להרחבת קהל הלקוחות בכל עסק או חברה. יש ליצור עם הלקוחות דיאלוג ישיר ויעיל וכאן, נכנסת חברת מרובע ברשת לעובי הקורה.

התפקיד של החברה, הינה ליצור תכנים מקוריים, מגוונים ויעילים שיזכו לעניין רב מצד הגולשים שהם בעצם הלקוחות הפוטנציאליים. אנו נדאג, ליצירת ושמירת קשר רציף עם האוהדים בדף העסקי בפייסבוק.

שיפור הפוסטים והפקת לקחים

יש לעקוב אחר תגובות ולנתח אותם במקצועיות, כך ניתן להבין מהם הנושאים הכי פופולריים בקרב קהל האוהדים של כל עסק. ניתוח התגובות ומספר הלייקים יאפשר שיפור ביצועים וכן, הפוסטים הבאים שלכם, יזכו לתגובות חיוביות ולהעלאת מספר הלייקים.

תמיד כדאי לזכור כי פוסטים מקוריים, שיעניינו את קהל האוהדים בדף העסקי שלכם בפייסבוק, יופצו הלאה באמצעות האוהדים ומכאן, החשיפה תוגבר, מה שיתרום להצלחת העסק, להגדלת מעגל הלקוחות ושיפור הרווחים..

לנהל נכון קמפיינים של הדף העסקי שלכם בפייסבוק

עמוד עסקי בפייסבוק, יכול למשוך אליו יותר לקוחות מאשר אתר באינטרנט, כל עוד הניהול יתבצע ע"י חברה מקצועית לקידום כמו חברת מרובע ברשת, אשר אחת ההתמחויות הידועות שלה הינה ניהול קמפיינים בפייסבוק.

אנו, בחברת מרובע ברשת, נשמח לסייע לכם ולהציע חבילה משתלמת בהתאמה אישית על פי צרכיו של העסק. נוכל לתת לכם כלים וטכניקות פרסום מקצועיות שרק יגרמו לעסק שלכם לנסוק מעלה. אצלנו- התוצאות מדברות בעד עצמן..

מעוניינים להיות גם חלק ממשפחת מרובע? חייגו אלינו: 1-700-55-20-70.
או השאירו פרטיכם בטופס יצירת קשר ונציגיו יענה בהקדם.

!צרו קשר