הסרת תוצאות שליליות ממנוע החיפוש של גוגל

681_1368047584_43הפרסום במנוע החיפוש גוגל הפך בשנים האחרונות לזירת קרב תוססת ודינאמית, אופן תצוגת נתוני החיפוש, המאפשרת רק לעשרה בעלי עסקים להופיע בדף הראשון של תוצאות החיפוש, גורמת לתחרות עזה על מיקומו של כל קישור וקישור.

בתקופה האחרונה יותר ויותר בעלי עסקים מגלים שלצד קישור בית העסק שלהם נמצא תוכן שלילי, תוכן זה הוא מבטא למעשה תוצאה שלילית בגוגל, כלומר תוצאה היכולה לפגוע בעבודתו השוטפת של בית העסק.

הסרת התוצאות השליליות מגוגל אינה קלה והיא דורשת ידע וניסיון.

הסרת תוצאה שלילית הינה שינוי של מיקום הקישור השלילי במנוע החיפוש, לדוגמה שינוי מיקומו של הקישור החמישי המופיע עבור חיפוש מילה מסוימת למקום האחת עשרה, מיקום שאינו בדף הראשון של התוצאות לא יזכה לתשומת לב רבה מצד הגולשים.

הסרת תוצאות שליליות אורכת זמן בהתאמה למספר קריטריונים הקשורים בתוצאה השלילית:

1. מיקומה של התוצאה השלילית.
2. מספר האנשים המחפשים את הערך הנ"ל מדי חודש.
3. טיב ואיכות האתר בו מופיע התוכן השלילי.
4. כפילויות בשמות במנוע החיפוש.

כל אחד מהקריטריונים המוזכרים מעלה מהווה משקל מסוים ביכולתנו לשנות את מיקום הקישור, חברות קידום האתרים יודעות כיצד ניתן להטמיע תוכן חיובי על בית העסק אשר בהדרגה יתפוס את המקומות הראשונים בדף תוצאות החיפוש.

חשוב להדגיש כי ניסיון לבצע פעולה זו בצורה לא מקצועית וללא ידע מוקדם יכולה לפגוע במיקומו של בית העסק בדף החיפוש.

חברת מרובע מציעה ללקוחותיה שירותי הסרת תוצאות שליליות מגוגל, תוך זמן קצר מתחילת הטיפול בנושא ניתן לראות כיצד התוכן השלילי משנה את מיקומו עד שהוא נעלם בדפים האחוריים של מנוע החיפוש.

מעוניינים להיות גם חלק ממשפחת מרובע? חייגו אלינו: 1-700-55-20-70.
או השאירו פרטיכם בטופס יצירת קשר ונציגיו יענה בהקדם.

!צרו קשר