גוגל מקומות

1אחד מעמודי התווך של מנוע החיפוש של גוגל הינו השינוי הבלתי פוסק באלגוריתמים של המנוע, אותם מערכות חישוב אדירות המשחקות באינסוף הנתונים שמביאים הרובוטים המתוכנתים בחזרה לחברה בתהליך הסריקה הבלתי פוסק של הרשת.

מעת לעת שינויים גדולים יוצרים תהודה במרחבי עולם השיווק הרשתי, התחום החם ביותר בשיווק בעשור האחרון, וכל שינוי שכזה דורש תשומת לב רבה ומוביל לסדרה של מחקרים וניסויים.

אחד מאותן תוספות המעידות על שינוי היא הופעתו של גוגל places, כלי שכבר שינה זה מכבר את חוקי המשחק, כלי שכדאי שתכירו כדי לא להישאר מאחור.

מה זה גוגל places

כחלק מהניסיון, ויש להוסיף הניסיון המוצלח של גוגל לשפר באופן מתמיד את מנוע החיפוש שלהם, תוך התאמה לצרכים המשתנים של הגולשים ברשת, מציגה מעת לעת גוגל שינויים וכלים חדשים למערכה.

גוגל places הוא כלי הנועד לאפשר לנו למצוא עסקים המציעים את השירות או המוצר שאנו מחפשים במיקום גיאוגרפי רלוונטי, ובכך לייעל את החיפוש שלנו.

אדם המחפש לתקן את המכשיר הסלולארי שלו בוודאי יעדיף שהחיפוש שלו יניב מעבדה הקרובה למקום מגוריו או אפילו למיקומו הנוכחי בזמן אמת מאשר מעבדה בקצה השני של המדינה, רק כי מעבדה זו שיווקה את עצמה בצורה חזקה יותר.

לנו, כבעלי עסקים, גוגל places מאפשר עוד כלי שיווקי יעיל, אשר ידרג את האתר שלנו בצורה טובה יותר באלגוריתם של גוגל, המעניק משקל רב לפרופיל שלנו ב-places, ולסנן תנועה חסרת חשיבות תוך מיקוד התנועה באתר לגולשים שפוטנציאל ההמרה שלהם ללקוחות משלמים גבוהה מאוד.

חשיבות הפרופיל בגוגל places

dreamstime_xs_6730720גוגל הוא מרחב השיווק החזק, היעיל והמקובל ביותר ברשת מזה זמן לא מבוטל.

מעת לעת גוגל מוציאים לאוויר העולם כלים חדשים, והטענה הרווחת היא שכל כלי שכזה מביא פוטנציאל אדיר לשיווק.

לכן, ניתן לומר באופן גורף על הכלים של גוגל, ובאופן פרטני על כלי זה, אשר נבדק ונמצא כי משפיע בצורה ישירה על תוצאות החיפוש, כי תהיה זו פעולה נבונה מאוד ליצור פרופיל עסקי מלא לעסק שלכם בגוגל places, ויפה שעה אחת קודם.

מעוניינים להיות גם חלק ממשפחת מרובע? חייגו אלינו: 1-700-55-20-70.
או השאירו פרטיכם בטופס יצירת קשר ונציגיו יענה בהקדם.

!צרו קשר